Lektor/kajęzyka obcego online

Numer referencyjny
272/2024
Data dodania
23.04.2024
Data ważności
31.05.2024
Rodzaj oferty
Praca dodatkowa
Branża
Nauczanie/Szkolenia
Miejsce pracy
Cała Polska
Nazwa Firmy
eLingwista
Profil firmy

Szkoła językowa eLingwista jako jedna z pierwszych w Polsce od 2009 roku specjalizuje się w lekcjach na żywo z lektorami online. Naszą kadrę tworzą absolwenci najlepszych ośrodków naukowych w Polsce. Doświadczenie naszych lektorów idące w parze z wykorzystaniem nowoczesnych technologii sprawia, że możemy poszczycić się mianem lidera w branży nauczania online. Na co dzień posługujemy się innowacyjnymi narzędziami, co pozwala nam na prowadzenie atrakcyjnych, a zarazem wartościowych pod względem merytorycznym zajęć. Oferujemy zdalną naukę języków obcych: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, a także języka polskiego dla obcokrajowców. To, co nas wyróżnia, to zorientowanie na naszych uczniów i partnerskie relacje z lektorami. Zależy nam, aby obie strony miały szanse na rozwój, dlatego naszym Klientom oferujemy dostosowane zajęć do ich oczekiwań, a lektorom wytyczamy jasne, osiągalne ścieżki kariery.

Dane kontaktowe

Agata Krymula (rekruter) 451 686 100

Adres firmy: ul. Kujawska 10/2, 30-042 Kraków

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Czego oczekujemy od naszych lektorów:

  • wykształcenia wyższego z przygotowaniem do nauczania j. obcego, zaangażowania i pasji do nauczania języków,
  • przynajmniej rocznego doświadczenia w nauczaniu j. obcego,
  • dobrej znajomości obsługi komputera, a w szczególności programu Skype oraz MS Excel,
  • stałego dostępu do Internetu - wszystkie zajęcia odbywają się zdalnie,
  • dyspozycyjności,
  • wysokorozwiniętych zdolności interpersonalnych,
  • kreatywnego i indywidualnego podejścia do ucznia.
Zakres zadań

Aktualnie do naszego zespołu lektorów online poszukujemy osoby uczące języków: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego i polskiego.

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z naszą Szkołą, będziesz odpowiedzialny/a za:

  • układanie indywidualnego planu nauczania w oparciu o bazę materiałów szkoły online,
  • planowanie i przeprowadzanie zajęć przypisanym Tobie uczniom,
  • sprawdzenie aktualnej wiedzy uczniów oraz skontrolowanie poczynionych przez nich postępów,
  • współtworzenie i przygotowywanie materiałów dydaktycznych.
  • Ponieważ pracujemy zdalnie, ważny jest także stały, dobry kontakt z naszym biurem.
  • Stawiamy na indywidualne podejście do ucznia, a także dopasowanie tempa i charakteru prowadzonych zajęć do jego możliwości i oczekiwań.
Oferowane warunki
  • grafik dopasowany do Twojej dostępności,
  • pracę zdalną, z dowolnego miejsca na świecie,
  • pakiet szkoleń przygotowujących do prowadzenia zajęć online,
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi zdalnego nauczania,
  • jasną ścieżkę rozwoju zawodowego, opiekę metodyka,
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie,
  • dodatkowe benefity np. karta Multisport i premie uznaniowe,
  • partnerskie warunki współpracy,
  • sympatyczny zespół gotowy do pomocy.
Sposób aplikowania

Oferty pracy